Co napsali účastníci o kurzech Svobodné angličtiny: 

Vážený pane učiteli,

neskutečně moc Vám děkuji za úžasný kurz Svobodné angličtiny. Byť již skoro 20 let vyučuji soukromě  francouzštinu, v angličtině jsem byla na začátku kurzu úplný začátečník. Ani nevíte, jak moc jste mi pomohl při mé výuce. Mí žáci většinou ovládají angličtinu na velmi dobré úrovni a já teď mohu při vysvětlování francouzské gramatiky srovnat týž jev v angličtině a věřte mi, je to skvělý pocit.
Ještě jednou Vám moc děkuji a těším se na pokračování Vašeho kurzu pro pokročilé.

Ilona Dokoupilová

Vážený pane Thorovský,

to co Vy jste připravil, to je pro mne opravdu úžasné - nepřeháním! Mohu se vracet, připomenout si co zrovna chci znova slyšet. To je tak DOBRÉ! Jistě tomu musím dát více než 10 min. Nejsem asi studentka na jedničku, dnes při Vašem diktování dvou slov, jsem si musela zopakovat písmenko \" i \" a to je dobré, že se mohu podívat, sama si vytvářet dle svých časových možností opravu a pod. Jsem nadšena a moc si přeji vydržet... vím, že čas přinese další náročnost, ale to mne už tak neděsí, když nyní vidím, že nikdo na mne nespěchá a mohu skutečně dle svého...zdá se mi to až neuvěřitelné...kdo nezažil, nepochopí. Jako byste znal a věděl dopředu nástin např. mého životního příběhu v této oblasti.

Jiřina Králová  

Vážený můj učiteli angličtiny,

Anglicky jednoduše, přehledně a po malých krůčcích. Tento slogan přesně vystihuje tento skvělý kurz. 

Moc děkuji!

Jaromír Samek, Pfizer, Krnov 

 

Vážený pane učiteli, milí přátelé studenti,

Jelikož jsem vyrůstal v dřívější době a jsem doopravdy úplný začátečník rád bych se i já podělil o mé poznatky. Poctivě jsem se zúčastňoval nových lekcí angličtiny, na které jsem se vždy hodně těšil. Systém výuky je zcela ojedinělý. Nejvíce oceňuji to, že se mohu kdykoliv když mám čas  vrátit do jakékoliv hodiny a opakovat si to co ještě neumím, nebo mi dělá problémy. Dokonce jsem si hodiny angličtiny nainstaloval do mobilního přehrávače a každé ráno si cestou do práce angličtinu opakuji.   Jinými slovy se dá říci, že výuku svobodné angličtiny mohu každému kdo se chce něco nového naučit vřele doporučit. 

PS: to že každý říká, že nemá čas, že už je na to starý atd... je pouze, pouze výmluva. Tato výuka angličtiny je opravdu i pro tyto lidi - nepřeháním!

Ještě Vám chci popřát všechno dobré do nového roku 2016.

S pozdravem

Jiří Koreník, NETSOFT PLUS, s.r.o., Hradecká 15, Opava 

Dobry den pan Thorovsky,

som velmi stastna, ze som si kupila tento kurz anglictiny, pretoze je vynikajuci. Ja mam 65 rokov,bola som samouk, nieco som aj chodila na anglictinu ale tak ako to Vy vysvetlujete som  este nezazila. Dakujem velmi pekne, pretoze vysvetlujete velmi jednoducho a tak aby sme tomu naozaj rozumeli. Vdaka za Vasu pracu a rozhodnutie ucit ludi anglictinu aj takouto formou.
Este raz srdecna vdaka a nech sa Vam dari, prajem Vam vsetko dobre

S laskou 

Marta Gilianova, Banská Bystrica

Vážený pán Thorovský,

srdečne ďakujem za doterajšiu výučbu - som veľmi spokojná.\":-)\"\":-)\" Tento spôsob učenia mi maximálne vyhovuje, ale úprimne priznávam, že  ako študentka  musím sa  polepšiť a skutočne dodržať požiadavku  - každý deň aspoň 15 min.... Keďže som v sklze \":-((\"  sľubujem, že akonáhle zvládnem 45. lekciu -   ihneď sa prihlásim u Vás do kurzu pokročilých..

PhDr. Helena Moznerová, Košice