Stáhněte si tabulky a získejte bonus: audionahrávky tabulek v MP3. 

Neustále se setkávám s tím, jak studenti angličtiny nemají dobře osvojená ta základní a nejdůležitější slovíčka. Přitom slovíčka jsou základními stavebními kameny každého jazyka. Na čem nejvíce lidí při studiu jazyka ztroskotává je nedostatečná slovní zásoba. Ne každý si ale uvědomuje, že důležitých slovíček je jen omezený počet a právě na ta bychom se měli soustředit, abychom se v pohodě domluvili. Jediný problém je ten, že studenti nevědí, která slovíčka to jsou. A právě proto jsem pro ně vytvořil sérii tabulek nejdůležitější slovní zásoby angličtiny. Tabulky jsem postupně rozšiřoval až do dnešní podoby, kdy pokrývají nejen slovní zásobu, ale i velkou většinu gramatických jevů na úrovni od úplných začátečníků až po velmi pokročilé studenty. 

A aby byly tabulky maximálně jasné a přehledné, nezařadil jsem do nich sloupeček s výslovnosti, ale namísto toho jsem je namluvil. Proto si můžete veškerou výslovnost slovíček z tabulek naposlouchat v audionahrávkách ve formátu MP3, které ode mě dostanete jako bonus

Přeji si, aby tyto tabulky pomohly co nejvíce lidem v jejich zdárném osvojení tak úžasného jazyka, jakým je angličtina. 

Mgr. Martin Thorovský

V čem Vám tabulky pomohou?

  • Z přehledných tabulek se rychle naučíte důležitá slovesa, podstatná a přídavná jména, příslovce, předložky, spojky a číslovky
  • Bez složitého vysvětlování pochopíte spoustu gramatických jevů (např. rozdíly mezi gram. časy, slovesnými vzory, stupňování příd. jmen apod.)
  • Díky barevnému odlišení Vám budou rozdíly mezi jednotlivými jevy jasné na první pohled
  • Veškerou slovní zásobu z tabulek si můžete rychle osvojit i poslechem MP3 nahrávek, které získáváte jako bonus 

Chci mít jistotu, že Vám tento vzdělávací produkt opravdu pomáhá. Nebudete-li se sadou 30 tabulek spokojeni, můžete mi do čtrnácti dnů od data zakoupení napsat a já Vám pošlu Vaše peníze zpět. 

Vánoční akce v prosinci 2019 - Cena: 879 Kč 

Cena: 1099 Kč